220V Car AC Flush Machine do odzysku gazu / ładowania / recyklingu / czyszczenia

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa: HONOW
Orzecznictwo: CE,FCC
Numer modelu: HO-X520
Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Opakowania drewniane
Czas dostawy: 5-8 dni wokr
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 300szt miesięcznie

Odzyskiwanie czynnika chłodniczego gazu samochodowego AC Recykling z czyszczeniem AC Flush Machine

Instrukcja produktu

Jest to zaawansowany system A / C w samochodowym urządzeniu do płukania i czyszczenia, jest podstawowym w pełni automatycznym modelem bez ręcznego zaworu. Operacja odzyskiwania / podciśnienia / doładowania może przebiegać osobno lub wszystko w jednym naciśnięciu. Model jest łatwy do serwisowania. Wszystkie przyciski funkcyjne urządzenia znajdują się na panelu, użytkownik może uzyskać maksymalną informację o działaniu bezpośrednio w oczy. Dzięki umieszczeniu informacji na temat pomocy, operator może sam uzyskać instrukcje w razie potrzeby, a specjalny przygotowany program pomoże zdiagnozować sprzęt, ponieważ szybko wystąpią problemy.

cechy

za. Poprawa

b. Odkurzać

do. Uzupełnij nowy olej

re. Naładuj

mi. Czyszczenie do przodu i do tyłu w celu przywrócenia działania systemu sprawia, że ​​płukanie linii, parowników i skraplaczy jest szybkie i łatwe.

fa. Recykling czyszczenia sprawia, że ​​płukanie linii, parowników i skraplaczy jest szybkie i łatwe.

sol. Z wziernikiem do obserwacji natężenia przepływu i procesu czyszczenia.

h. Z importowanym kompresorem marki, który zapewnia doskonałą wydajność.

ja. Zastosowano wysokociśnieniową pompę próżniową, skraplacz i wentylator chłodzący.

jot. Główne komponenty są pierwotnie importowane w celu zagwarantowania doskonałej wydajności.

k. Drukowanie danych i wyszukiwanie w bazie danych.

l. Duży ekran LCD.

m. Proste połączenie rurociągów. Operacja rozpoczyna się, gdy wąż urządzenia jest podłączony do interfejsu klimatyzatora, który ma być jeszcze przetestowany.

Dane techniczne

Stosowanie Automatyczna klimatyzacja
Dokładność skali 5g
Max ciśnienie pracy 17,5bar
Prędkość ładowania 1500 g / min
Prędkość próżni 120 litrów / min
G.weight 100 kg

Przypadek serwisowy

Wybraliśmy kilka bardziej typowych przykładów: w kwietniu 2018 r. Rosyjscy klienci kupili naszą maszynę do regeneracji czynnika chłodniczego i maszynę do czyszczenia skrzyń biegów. Klient otrzymał towar do informacji zwrotnej: Twoja jakość urządzenia jest zbyt niska, jak źle do tego (załączony obraz) Klient był bardzo zły. Zamiast narzekać na skargi naszych klientów, aktywnie współpracujemy, aby rozwiązać problem. Zobaczyliśmy dwie maszyny z uszkodzonymi kołami i trochę bałaganu w wewnętrznym rurociągu. Biorąc pod uwagę transport eksportowy pakujemy w drewniane skrzynie. I to jest pierwszy raz, kiedy to się stało. Ponieważ towary zostały zaaranżowane przez agenta gościa, jesteśmy odpowiedzialni tylko za dostarczenie ich do magazynu. Nasza sprzedaż natychmiast odzwierciedliła sprawę firmie i potwierdziła zerwane części z klientem. Następnie natychmiast zorganizowane, aby spakować niezbędne akcesoria i koła, a następnie wysłać je do klienta. Najpierw rozwiązuj problem z maszyną, unikaj opóźnień w problemie handlowym klienta. Później, przy aktywnej współpracy z klientem, dowiedzieliśmy się, że w trakcie transportu, z powodu niedbałości pracowników magazynu, pudło spadło, co zniszczyłoby maszynę w środku. W tym przypadku rozwiązaliśmy problem doskonale, a zyskał zaufanie i potwierdzenie klienta.

Szczegóły kontaktu
Rachel Xu

WhatsApp : +8615323363635