Pełne automatyczne odzyskiwanie prądu przemiennego Recykling i naładowanie maszyny, urządzenie do odzyskiwania czynnika chłodniczego AC

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa: HONOW
Orzecznictwo: CE,FCC
Numer modelu: HO-L800
Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 10-15 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 200szt miesięcznie

Stacja serwisowa klimatyzacji Pełna automatyczna maszyna do ładowania AC Maszyna do odzyskiwania energii AC

Instrukcja produktu

Odzyskiwanie czynnika chłodniczego, ładowanie, próżnia i polowanie na wycieki.

Automatyczna praca, po ustawieniu parametrów i podłączeniu rurociągu, cały proces jest wykonywany automatycznie, bez zaworu sterującego lub innych części ręcznych.

Maszyna zawiera bazę danych najnowszych modeli samochodów, obejmującą ilość oleju chłodniczego i czynnika chłodniczego dodanego do większości modeli na rynku krajowym i zagranicznym.

Standardowe ustawienie parametrów wysokiego i niskiego ciśnienia w celu poprawy wydajności pracy i zmniejszenia błędów operacyjnych.

Wysoce precyzyjny czujnik ważenia i funkcja zabezpieczenia przed wysokim napięciem.

cechy

a. Automatyczne rozładowywanie oleju: Olej jest automatycznie rozładowywany podczas procesu odzyskiwania. Jeśli olej jest obecny, spłynie do wyskalowanego pojemnika wyraźnie wyświetlającego ilość oleju, który został usunięty.

b . Odzyskiwanie: Wysokiej jakości sprężarka i filtr odzyskują czynnik chłodniczy z układu klimatyzacji pojazdu.

c. Wysoce precyzyjna waga elektroniczna waży napełnianie i odzyskiwanie czynnika chłodniczego.

d. Proste połączenie rurociągów. Operacja rozpoczyna się, gdy wąż urządzenia jest podłączony do interfejsu klimatyzatora, który ma być jeszcze przetestowany.

e. Przyjmuje unikalną konstrukcję automatycznego zabezpieczenia, aby zapobiec atakowi cieczy i eksplozji wysokiego ciśnienia.

f. Duże menu w języku chińskim i angielskim oraz inteligentny interfejs operatora.

g. Specjalny interfejs dla małego pojemnika z doprowadzeniem chłodziwa.

Dane techniczne

Zastosowany czynnik chłodniczy R134a
Koło 4
Pompa próżniowa Dwustopniowy podwójny
Max ciśnienie pracy 17,5bar
Częstotliwość znamionowa 50-60 Hz
G.weight 130 kg

Rutynowa konserwacja

Dodaj czynnik chłodniczy do butli czynnika chłodniczego

Musi dodać czynnik chłodniczy do cylindra czynnika chłodniczego w następujący sposób, gdy ilość czynnika chłodniczego w cylindrze czynnika chłodniczego jest niewystarczająca.

a) Odnośnie zewnętrznego cylindra ze źródłem czynnika jako części systemu i podłączenia go do złącza wysokiego ciśnienia (lub złącza niskiego ciśnienia) urządzenia.

b) Opróżnij wodę i powietrze z węża wysokociśnieniowego (lub węża niskociśnieniowego), który ma być połączony z urządzeniem.

c) Otwórz zawór na zewnętrznym cylindrze czynnika chłodniczego i dodaj czynnik chłodniczy do cylindra czynnika chłodniczego zgodnie z procedurą odzyskiwania. Po odzyskaniu żądanej ilości zamknij zawór na zewnętrznym cylindrze źródła czynnika chłodniczego i kontynuuj proces odzyskiwania, aż zatrzyma się automatycznie.

d) Zamknij zawór wysokiego ciśnienia (lub zawór niskiego ciśnienia) na urządzeniu, a procedura dodawania czynnika chłodniczego do cylindra czynnika chłodniczego jest zakończona.

2. Konserwacja pompy próżniowej

Aby zapewnić normalną pracę pompy próżniowej, należy zwrócić uwagę na rodzaj oleju pompy próżniowej. Na tym urządzeniu używany jest olej smarowy nr 1 pompy próżniowej.

a. Sprawdź poziom oleju

Po uruchomieniu pompy próżniowej przez 1 minutę należy zatrzymać pompę i sprawdzić poziom oleju.

b . Dodaj oleju

Gdy poziom oleju spadnie poniżej dolnej granicy wziernika poziomu oleju, należy dodać olej zgodnie z następującymi procedurami: odciąć zasilanie elektryczne urządzenia, otworzyć korek wlewu oleju, powoli dolewać olej do pompy próżniowej do górnej części ograniczenie poziomu oleju wziernika. Wymień korek wlewu oleju, aby ukończyć procedurę.

c. Wymiana oleju

Olej znajdujący się wewnątrz pompy próżniowej należy wymieniać po każdych 15 godzinach pracy i około 300 ml oleju próżniowego znajduje się w pompie. Przygotuj odpowiedni pojemnik na zużyty olej przed wymianą i wykonaj następujące czynności związane z wymianą oleju: Odetnij zasilanie elektryczne urządzenia, otwórz pokrywę wlewu oleju, otwórz dolną śrubę spustową oleju, aby opróżnić całkowicie zużyty olej. Wymień korek spustowy oleju i dodaj nowy olej zgodnie z procedurą dodawania oleju, aby zakończyć procedury wymiany oleju.

d. Wymiana suchego filtra

Suchy filtr należy wymienić po nagromadzeniu 60-80 kg czynnika chłodniczego

jest odzyskiwane. model i specyfikacja filtra suchego powinny być zgodne

z zaleceniem dostawcy. Procedura wymiany na sucho

Filtr jest następujący: Odciąć zasilanie elektryczne sprzętu i nosić rękawice, odzież ochronną i gogle. Wyjmij przednią pokrywę i zamknij zawór cylindra czynnika chłodniczego. Użyj dwóch nierozłącznych końcówek, aby ostrożnie poluzować nakrętki wlotowe i wylotowe suchego filtra. Wypuść wszelkie pozostałe powietrze, a następnie poluzuj pierścień blokujący suchego filtra i wyciągnij nakrętkę mocującą z dolnej części suchego filtra. Wymień nowy suchy filtr (uwaga! Prawidłowy kierunek wlotu i wylotu!) I zamknij go mocno. Do dokręcenia nakrętek wlotowych i wylotowych suchego filtra należy użyć dwóch nierozłącznych końcówek. (Uwaga! Należy unikać wycieków na połączeniu!) Otwórz zawór na cylindrze czynnika chłodniczego i załóż przednią pokrywę. Uruchom procedurę odzyskiwania, a odzyskana ilość nie powinna być mniejsza niż 500 ml, aby wąż był wypełniony czynnikiem chłodniczym. Wyłącz zasilanie elektryczne urządzenia, a procedura wymiany suchego filtra zostanie zakończona.

e. Dodaj nowy olej do butelki do napełniania olejem.

Aby zapewnić wystarczającą ilość oleju do napełnienia w trakcie pracy, należy dodać nowy olej do butelki do napełniania olejem, gdy poziom oleju jest niższy niż 100 ml. Rodzaj oleju musi być taki sam jak olej w systemie.

Dodaj nowy olej zgodnie z następującymi procedurami: Potwierdź, że górny zawór kulowy w butelce do napełniania olejem jest zamknięty. Odłącz szybkozłączkę od górnej części butelki do napełniania olejem i odkręć korek butelki do napełniania olejem. Dodaj nową ilość oleju w żądanej ilości, a następnie załóż korek butelki i umieść go pomiędzy szybkozłączkami, aby ukończyć procedury.

f. Usuń zużyty olej

Kiedy: Po zakończeniu odzyskiwania Procedury są zakończone (manometr HP i LP powinien mieć wartość 0), a następnie usunąć zużyty olej.

Sposób: Powoli otworzyć zawór kulowy na zbiorniku "zużyty olej". Zużyty olej zostanie odprowadzony z maszyny.

Po osiągnięciu żądanej ilości zamknij zawór kulowy, aby zakończyć nowy proces napełniania olejem.

g. Pusta butelka na olej odpadowy

Należy opróżnić pojemnik na zużyty olej zgodnie z następującymi procedurami: jeśli ilość oleju odpadowego jest większa niż 250 ml: wyjąć butelkę oleju odpadowego i otworzyć pokrywę, aby ją opróżnić. Następnie załóż pokrywę i włóż butelkę oleju odpadowego na wspornik, aby ukończyć procedurę.

 

Szczegóły kontaktu
calvinzhu

Numer telefonu : +8613866752383

WhatsApp : +8615323363635