Skontaktuj się z nami
Jenny

Numer telefonu : 86-15323363635

WhatsApp : +8615323363635

Linia produkcyjna
Nasza fabryka specjalizuje się w produkcji i produkcji maszyn, doskonałej obsłudze technicznej, nie tylko może obniżyć koszty produkcji, czas dostawy i zaoszczędzić na kosztach zakupu dla klienta, ale także kontrolować każdy etap produkcji i zapewniać wydajną i stabilną produkcję.

Każdy operator linii produkcyjnej ma następujące obowiązki:

1, Zgłoś się do dyżurnego nadzorcy produkcji, postępuj zgodnie z zarządem, przestrzegaj poleceń, przestrzegaj kodeksu ubioru i kodeksu postępowania, wykonuj produkcję zgodnie z planem produkcyjnym, zapewnij jakość i ilość potrzebną do wykonania zadania.

2, Zakończ przygotowanie produkcji poważnie, potraktuj i przetestuj każdą część poważnie, upewnij się, że wszystkie części zamienne działają poprawnie, a informacje zwrotne i rejestruj nienormalną sytuację sprzętu i produkcji na czas. Po wykonaniu maszyny nadzorca techniczny przetestuje każdą maszynę na 2-3 dni w nadziei, że przedstawi klientowi najlepsze produkty.

3, współpracować z personelem zajmującym się konserwacją, aby poradzić sobie ze złym działaniem sprzętu, uzyskać szkolenie w zakresie obsługi sprzętu i konserwacji, pomóc personelowi obsługi technicznej w przeprowadzaniu codziennej konserwacji sprzętu zgodnie z planem konserwacji; upewnij się, że każdy pracownik będzie obsługiwał i naprawiał sprzęt.

4, Utrzymanie i utrzymanie obszaru produkcji czyste i uporządkowane.

OEM / ODM
  • Pełny automatyczny dystrybutor opon
OEM, czyli oryginalne wyposażenie / powierzone wytwarzanie.


Pomiar trzech aspektów fabryki OEM:

1, Badanie kapitału fabryki produkcyjnej

Jesteśmy dostawcą OEM kilku klientów, są z Rosji, Tajwanu, Tajlandii i tak dalej. Wszystkie są dużymi lokalnymi firmami i nie robimy interesu na raz. Produkujemy dla nich maszyny OEM o maszynie czyszczącej wtryskiwacz paliwa, klimatyzatorze odzysku czynnika chłodniczego, generatorze azotu.

2, środowisko produkcyjne i pojemność fabryki OEM

Nasze środowisko produkcyjne jest zgodne z normą ochrony środowiska, nie powoduje zanieczyszczenia środowiska i szkód dla zdrowia. Jednocześnie, aby osiągnąć 100% wykorzystania surowców i energii oraz zmniejszyć marnowanie zasobów.

Higiena i czyszczenie, posprzątaj po południu i sprzątaj w każde sobotnie popołudnie.

3, Metewand

Termin dostawy, dostawa na czas w trybie "just in time" to ważny sposób i ogniwo pozwalające skrócić cały okres odpowiedzi na łańcuch dostaw i umożliwić sprawne działanie łańcucha dostaw. W łącznym czasie realizacji zamówień sterowanych produkcją czas produkcji wynosi 20%, czas transportu logistycznego wynosi 24%, a czas oczekiwania na zakup wynosi 54%.

Od procesu przyjmowania zamówień klientów, zakupu surowców, organizowania kontroli produkcji i jakości po przybycie towarów do rąk klienta, więc potrzebuje kontroli sprzedawcy i dostosowania planu produkcji i zdolności produkcyjnych, a następnie dać klientowi dokładny i efektywny czas dostawy. Aby zapewnić jakość towarów zgodnie z normami jakości, itp.

ODM, czyli oryginalna konstrukcja.

Firma HONOW przyjmuje profesora, lekarza, starszego inżyniera jako przedmiot techniczny, ma doskonały system zarządzania i grupę zawodowych talentów w dziedzinie motoryzacji, elektroniki i komputera z bogatym doświadczeniem praktycznym, siła techniczna jest ogromna.

Zaprojektowaliśmy różne produkty dla naszych klientów. Zaprojektowaliśmy i zmodyfikowaliśmy wygląd naszych oryginalnych maszyn, aby spełnić standardy klienta. Klienci są bardzo zadowoleni.

R & D
Seria badań naukowych i prac technicznych mających na celu opracowanie nowych technologii, nowych produktów i udoskonalenie starych produktów, Abbreviated Rd. Badania i rozwój (B + R) znane również w Europie jako badania i rozwój techniczny (ortechnologiczny) (RTD) to ogólne określenie działań związanych z innowacjami korporacyjnymi lub rządowymi.

Działania sklasyfikowane jako B + R różnią się w zależności od firmy, ale istnieją dwa podstawowe modele, w których dział badawczo-rozwojowy jest albo obsadzany przez inżynierów i ma za zadanie bezpośrednio opracowywać nowe produkty, albo zatrudniać naukowców przemysłowych i zlecać im badania stosowane w dziedzinie naukowej lub technologiczne, które mogą ułatwić przyszły rozwój produktu.

Po wprowadzeniu produktu na rynek ocena reakcji użytkowników, trendów sprzedaży i jakości usług nosi nazwę post ewaluacji. Poprzez powyższe działania ewaluacyjne porównuje się faktyczną wartość zdarzenia i pierwotny wskaźnik, odstępstwo stwierdza się w czasie, podejmuje się środki zaradcze i stanowi podstawę do opracowania strategii badawczo-rozwojowej w przyszłości.