Skontaktuj się z nami
Jenny

Numer telefonu : 86-15323363635

WhatsApp : +8615323363635

GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD

Jakość jest kluczem do sukcesu.

Zadowolenie klienta jest wiecznym dążeniem korporacji.

Przetrwaj przez jakość, rozwój przez kredyt i efektywność zarządzania.

  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Sprzedawca, Inny
marki HONOW 迅 奥 Ilość pracowników
Coroczne wyprzedaże 800,000-1000,000 Rok założenia 2007
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Guangzhou Honow Automobile Service Equipment Co,. Guangzhou Honow Automobile Service Equipment Co ,. Ltd. establish in 2007 years . Ltd. powstała w 2007 roku. With manuafacturing , sales and technical after-sales service as a whole, engaged in professional products , is a high-tech enterprise specialized in developing and manufacturing garage equipment . Z produkcją, sprzedażą i techniczną obsługą posprzedażną jako całość, zajmującą się profesjonalnymi produktami, jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w projektowaniu i produkcji wyposażenia garażowego.

GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD

 

We are member of China Auto Maintenance Equipment Industry Association(CAMEIA) . Jesteśmy członkiem China Auto Maintenance Equipment Industry Association (CAMEIA). We have a lab in China and our products meets international standard with five registered patents . Mamy laboratorium w Chinach, a nasze produkty spełniają międzynarodowy standard z pięcioma zarejestrowanymi patentami.

 

GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD

Honow constantly focused on quality, innovation and the market , introduces new technology from home and abroad to keep the products update. Honow stale koncentruje się na jakości, innowacjach i rynku, wprowadza nowe technologie z kraju i zagranicy, aby aktualizować produkty. Honow has now over ten types of products in five series, all of which enjoy advanced technology and win high reputation & loyalty from customers. Honow ma teraz ponad dziesięć rodzajów produktów w pięciu seriach, z których wszystkie cieszą się zaawansowaną technologią i zyskują wysoką reputację i lojalność klientów.

Ponad 10 lat doświadczenia w Car AC Work Station sprawia, że ​​marka HONOW jest znana na całym świecie.

 

GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD

Główne Produkty:

1. Wszystkie rodzaje urządzeń do odzyskiwania i ładowania czynnika chłodniczego AC

2. Wszystkie rodzaje środków czyszczących i analizatorów wtryskiwaczy paliwa

3. Wszystkie rodzaje generatora azotu w oponach, narzędzia do pompowania opon

4. Wszystkie rodzaje maszyn do wymiany i płukania oleju ATF

5. Wszystkie rodzaje stanowisk testowych systemu Common Rail oraz narzędzi i części zamiennych

6. Wszystkie rodzaje automatycznych maszyn do płukania

 

Historia
Znajduje się w Baiyun District, Guangzhou City, nasza firma została założona w 2007 roku, jest high-tech przedsiębiorstwo specjalizujące się w rozwoju i produkcji sprzętu garażowego, jesteśmy członkiem stowarzyszenia przemysłu samochodowego Chiny konserwacji sprzętu (CAMEIA). Mamy laboratorium w Chinach, a nasze produkty spełniają międzynarodowy standard z pięcioma zarejestrowanymi patentami.

Dzięki profesjonalnemu zespołowi, ścisłemu zarządzaniu i doskonałemu wyposażeniu, firma zamierza zbudować sprzęt do konserwacji i konserwacji marki HONOW. Produkty są eksportowane do wszystkich części świata i mają pewną popularność w kraju i za granicą.

Firma została "zapewnienie jakości, usługi profesjonalne, zadowolenie klienta" jako cel biznesowy, "dążenie do życzliwości dla dużych, zysk dla małych, rzeczywistych usług dla klientów" jako filozofii biznesu, pionierskie, pragmatyczne innowacje, w procesie rozwoju, jak W rezultacie firma została jednomyślnie uznana przez ogromną liczbę klientów. W ciągu ostatnich lat firma przyznała honorowe tytuły "Druga nagroda krajowych osiągnięć w zakresie innowacji w zarządzaniu przedsiębiorstwem zajmującym się utrzymaniem ruchu samochodowego", "Dziesięć najlepszych produktów dla klasy wykrywania", "zalecane produkty Pekińskiej Międzynarodowej Wystawy Autoserwisowej", "Wysokie "Przemysł" itp. A także wsparcie i sponsoring China Auto Micro Alliance i tak dalej. Obecnie cały personel firmy jest kierowany przez przewodniczącego Zhang Qi-yu w celu profesjonalizacji, rozróżnienia i udoskonalenia działalności, i dążyć do osiągnięcia celu, jakim jest ponad 500 milionów rocznej sprzedaży w ciągu trzech lat.

Usługa
Serwis pogwarancyjny

Roczna usługa gwarancyjna ze względu na nieodłączne uszkodzenia lub uszkodzenia sprzętu jest oferowana od daty zakupu sprzętu, a usługa płatna jest dostępna do podnoszenia sprzętu.

Jednakże następujące usługi są wyłączone z zakresu usługi gwarancyjnej:

● Części zużywające się, takie jak szybkozłączki, wąż do napełniania Freon, uszczelki, złączki ciśnieniowe, miernikowe i przejściowe.

● Części zamienne, takie jak suchy filtr i olej do okresowej wymiany.

● Uszkodzenia powstałe w wyniku pomyłki w działaniu oraz nadużycia lub zaniedbania w zakresie konserwacji.

● Uszkodzenia spowodowane przez niewykwalifikowany lub niezgodny z przepisami czynnik chłodniczy, olej lub olej pompy próżniowej.

● Uszkodzenia spowodowane przez nieprawidłowe dopasowanie, naprawę lub reformę bez pozwolenia.

● Uszkodzenia spowodowane nieostrożnym obchodzeniem się lub transportem.

● Uszkodzenia spowodowane przez ludzki błąd lub siłę życiową.

Pomoc techniczna

Wsparcie techniczne przed sprzedażą i wsparcie techniczne po sprzedaży, wsparcie techniczne przed sprzedażą: sprzedaż pytań bez odpowiedzi, pomoc techniczna przed sprzedażą, aby pomóc;

Wsparcie techniczne po sprzedaży: klienci nie mogą korzystać z towarów lub korzystać z procesu napotkanego problemy, proszę skontaktować się z personelem sprzedaży po raz pierwszy, personel sprzedaży rozwiąże problem dla ciebie po raz pierwszy. Jeśli nie, mamy profesjonalnych techników, którzy mogą ci służyć, w razie potrzeby możemy dostarczyć operacyjne wideo.

Zdjęcie pokazuje naszych techników od drzwi do drzwi odwiedzających klientów, zapewniając obsługę techniczną i wsparcie dla klientów.

Nasz zespół
Nasz zespół produkcyjny nie tylko znajduje się w czołówce branży w dziedzinie technologii, ale także przykłada większą wagę do jasnego i dokładnego wyrażania produktów klientów. W większości jesteśmy z nauki i studiowaliśmy w dziedzinie mechaniki, elektroniki, fizyki i tak dalej. Łatwy do zrozumienia pomysł klienta, dzięki czemu możemy lepiej wyrazić intencje klienta.

Dyrektor generalny, odpowiedzialny za codzienną działalność firmy, zbiera opinie klientów i tworzy długoterminową i stabilną relację z klientami.

Pojęcie sprzedaży Koncepcja zespołu: firma przestrzega zasady dobrej wiary, standard i wysoka wydajność, zdobywa rynek dzięki technologii, uzyskuje prestiż dzięki kreatywnej usłudze, z całego serca zapewnia wysoką jakość, wysoką wydajność, szybką obsługę dla ogółu klient. Zmierz się z przyszłością i nalegaj na niezależne innowacje. Aby być odpowiedzialnym za codzienne zarządzanie międzynarodowym handlem i utrzymaniem międzynarodowych klientów, wyznaczaj polityki marketingowe inne niż krajowe, zgodnie z rynkiem zagranicznym.

Dział techniczny jest odpowiedzialny za projektowanie, instalację i produkcję sprzętu, a także za późniejsze prace konserwacyjne.

Dział zakupów jest odpowiedzialny za zakup surowców do urządzeń, kontaktowanie się z dostawcami w celu porównania cen, informacji zwrotnych dotyczących wykorzystania materiałów, długoterminowej konserwacji łańcucha dostaw.

HONOW ma nadzieję, że weźmiesz udział w tworzeniu serii, standaryzacji, industrializacji i internacjonalizacji.